Ośrodek z dietą dr Dąbrowskiej

Dieta owocowo - warzywna

Dieta owocowo warzywna

Ośrodek Ojca Pio w Radawie

Radawa

Dieta dr. Ewy Dąbrowskiej

Księga gości

Napisał(a) Janina |

Bardzo dziękuję za wspaniały wypoczynek i podreperowanie mojego zdrowia! Wielokrotnie byłam już w Radawie, ale wypoczynek w tym Ośrodku wspominam najlepiej. Jeszcze raz dziękuję i polecam każdemu !

Napisał(a) Zofia |

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, doda sił w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz Błogosławieństwa Bożego życzy Zofia

Napisał(a) Georges |

Witam wszystkich byłych i przyszłych kuracjuszy. W Radawie byłem już 5 razy. Wspaniała okolica i atmosfera. Oferowana dietę trzeba lubić lub normalnie zaakceptować. Bez tego może być trudno. W tym roku 2018 wybieram sie do Radawy w kwietniu.
Do zobaczenia.

Napisał(a) Zofia |

Za oknem ciemno, cichutko puszyste ścielą się płatki.Niech serca się z sercem podzielą jak wigilijnym opłatkiem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzy Zofia.

Napisał(a) Maria |

W Radawie byłam po raz pierwszy w II połowie czerwca br. Wyszukałam sobie ten Ośrodek w internecie. Jechałam w nieznane. Po dwóch tygodniach pobytu schudłam prawie 4 kg, czuję się wspaniale. Jest to magiczne miejsce do wypoczynku, wokół las, śpiew ptaków i piękne trasy spacerowe. Miłe panie pielęgniarki. Smaczne posiłki. Dziękuję szczególnie p. Kasi za poranną gimnastykę oraz tę, przy której wylewaliśmy hektolitry potu. Atmosfera przyjazna, każdy wypoczywa tak jak lubi i może, bo przyjeżdżają tutaj osoby w różnym wieku. Przyjeżdżają po zdrowie i wyjeżdżają zdrowsi, bo dieta dr Dąbrowskiej czyni cuda. Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia w przyszłym roku:-)

Napisał(a) Grażyna |

Pragnę skierować kilka słów podziękowania dla Pracowników Domu Ojca Pio. Mój pobyt w Ośrodku był w dniach od 22-04-2017 do dnia 05-05-2017 r.Dziękuję całemu miłemu personelowi , a szczególne podziękowania i słowa uznania kieruję dla Pana Pawła pracującego w kuchni, człowiek pracowity, sumienny. DZIĘKUJĘ

Napisał(a) Zofia |

Chrystus zmartwychwstał!
Wesołego Alleluja życzy Zofia

Napisał(a) Teresa |

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę, aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten wigilijny wieczór. Wszystkim pracownikom Domu Ojca Pio życzy Teresa z Kielc.

Strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie,
zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z ustawieniami swojej przeglądarki internetowej aby zarządzać plikami